Terminarz Klasy B w sezonie 18/19!

Już za miesiąc, a dokładniej 25 sierpnia wystartuje nowy sezon Klasy B. Każdy zespół znów zaczyna od zera i przystąpi do rozgrywek z ogromnymi nadziejami. W sezonie 2018/19 liga liczyć będzie 11 drużyn, jednak już nie w tym samym składzie, ponieważ nastąpiło kilka zmian...

Nowymi klubami w "naszej" lidze będą: ŁDK Łosice, KSS Promnik Gończyce oraz spadkowicze z A-Klasy, czyli Nojszewianka Dobre i Świt Barcząca. Ostatnią z nowych drużyn będzie Zorza Sterdyń, która wraca po sezonie przerwy, po tym jak zespół spadł z Klasy A. Z góry można zakładać, że ta liga będzie jeszcze bardziej wyrównana, ale wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko. Tak przedstawia się 1 kolejka:

Iskra Kotuń - ULKS Gołąbek

Świt Barcząca - Liwia Łochów

ŁDK Łosice - KSS Promnik Gończyce

Zorza Sterdyń - pauza

Rywal Ruchna - Płomień II Dębe Wielkie

Nojszewianka Dobre - Niwa Tęczki

Więcej: http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Siedlce/season=2018/2019/play=25948/