Pokonać lidera po raz drugi!

MECZ O MISTRZOSTWO B-KLASY

06. 11. 2016 - godz. 12.00 - Mordy

Polonez Mordy - Iskra Kotuń

Najważniejszym starciem 12 kolejki spotkań siedleckiej B-klasy będzie pojedynek w Mordach między Polonezem i Iskrą. Goście kontynuują passę 8 zwycięstw z rzędu i 9 meczów bez porażki. Natomiast gospodarze w tym sezonie stracili zaledwie 2 punkty, remisując w Cegłowie z miejscową Jutrzenką.

Polonez w liczbach

Polonez Mordy w obecnym sezonie B-klasy uzbierał 28 punktów w 10 meczach (9 zwycięstw, remis). Bilans bramkowy: 42-10.

Iskra w liczbach

Iskra Kotuń zdobyła w tym sezonie 25 punktów w 10 meczach (8 zwycięstw, remis, porażka). Bilans bramkowy: 57-23.

Te kluby podzieliły ligę na dwie części

Siedlecka B-klasa chcąc nie chcąc została podzielona na dwie części. Dosłownie! Polonez, Jutrzenka, Liwia oraz Iskra walczą o awans, a reszta gra o 5 miejsce w lidze. Tak to wygląda na chwilę obecną i wiele wskazuje na to, że tak pozostanie. Oto ciekawy przykład, który idealnie pokazuje siłę czołowej czwórki:

Polonez stracił punkty z Jutrzenką. Jutrzenka z Polonezem i Liwią, Liwia z Polonezem i Iskrą. Iskra z Jutrzenką i Luksem. Najlepsze zespoły w lidze traciły punkty tylko w bezpośrednich pojedynkach, czego wyjątkiem był remis Iskry z Luksem.

Najważniejszy mecz

Polonez podobnie jak Iskra potrafi wygrywać ważne mecze. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie i każdy rezultat w tej rywalizacji jest możliwy.Zespół z Kotunia już raz w tym sezonie pokonał lidera, którym wówczas była Liwia Łochów. Po zwycięstwie z Polonezem, Iskra może przesunąć się aż o dwie pozycje wyżej. To będzie kluczowy mecz rundy jesiennej! :)